Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Büyük Somon Pembesi Duvar Halısı | Konsol Ve Raf Üstü İçin Eşsiz Parça | Yoga Ve Meditasyon Seven Arkadaş Için Mükemmel Hediye

%25
Weave Theory Büyük Somon Pembesi Duvar Halısı | Konsol Ve Raf Üstü İçin Eşsiz Parça | Yoga Ve Meditasyon Seven Arkadaş Için Mükemmel Hediye
En Geç 21-06-2024 Cuma kargoda
6.000,00₺
4.500,00₺
Vergiler Hariç: 3.750,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Bu güzel somon pembesi duvar süsü, her odaya benzersiz bir dokunuş katacak türünün tek örneği bir parçadır. Geleneksel sumak dokuma teknikleri kullanılarak el yapımı olan bu parçanın merkezinde, daha fazla doku ve derinlik için kalın iplikle oluşturulan nilüfer benzeri bir şekil bulunur. 

Lotus şekli genellikle refah ve iyi şansla ilişkilendirilir, bu da bu parçayı herhangi bir eve harika bir katkı yapar. Sakinleştirici ve davetkar bir atmosfer yaratmak için oturma odanıza, yatak odanıza veya ofisinize asın.

Parça, kolay asmak için tahta bir çubuk ve en sevdiğiniz yerde sergilemek için bir asma ipi ile birlikte gelir.

Anneniz, dostunuz, sevgiliniz veya kendiniz için eşsiz ve etkili bir hediye arıyorsanız bu dokuma tam size göre.

Lütfen siparişinizi vermeden önce ölçülerini kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir sorunuz veya özel isteğiniz varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim!

Ölçüler

En: 40 cm / 50 cm (Ahşap çubuk ile)

Boy: 55 cm / 65 cm (Askı ipi ile)

Malzeme

  • Yün
  • Pamuk
  • Akrilik

Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.