Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Doğa Dostu Duvar Aksesuarı Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

  Duvar Dekorasyon Ürünleri

  Ev atmosferini tamamlayan  duvar kağıdı ,heykel, ayna, tablo , çerçeve, çiçek , tabak , saat veya  duvara asılabilen ahşap  ya da metal süsler duvar dekorasyonu ürünleridir. Evin ambiyansını tamamlayan  ögelerdendir.

  Salonlara Canlılık Katan Duvar Ürünleri

  Kasnak pano, saat, heykel, ayna, çerçeve  veya  çiçek gibi dekoratif ürünleri salonunuzun duvarına asabilirsiniz. Tel raf,el dokuması duvar dekoru veya ahşap geyik kafası gibi ürünlerle salonunuza renk   katabilirsiniz. Duvar süsleri, mobilya ve ev aksesuarı gibi evi tamamlayan olmazsa olmaz   parçalardandır. 

  Şık ve Dekoratif Metal Duvar Aksesuarları

  Saat, raf , heykel ve tablo gibi çeşitli renkte ve modelde metal duvar dekorasyonları bulunuyor. Evinizin salonuna, çocuk odasına, koridora, banyoya, mutfağa ve balkonuna hareket ve renk katmak için metal aksesuarları tercih edebilirsiniz.

  Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

  Odayı geniş ve ferah gösterecek tarzda aksesuarlar seçilmeli ve aksesuarlara uygun duvar boyası veya duvar kağıdı seçilmelidir. Oda eşyalarının rengine uygun tonlarda duvar süsleri tercih edilmelidir.

  • Yoğun aksesuar kullanımından kaçınılmalıdır.

  • Çerçeve, tablo gibi aksesuar kullanımlarında mesafeler iyi ayarlanmalıdır.

  • Çok renkli eşyalardan kaçınılmalıdır.

  • Farklı raf sistemleri tercih edilmelidir.

  • Duvar, tavan ve zemin uyumlu renklerde olmalı ve odayı son derece geniş ve aydınlık göstermelidir.

  • Minimalist tasarımlar ile odalarınıza sade bir şıklık katabilirsiniz. Hem göz yormaz hem de abartı durmaz.

  • Aile üye fotoğraflarının dekoratif bir çerçeveye koyulup doğru bir duvara asılması oldukça önemlidir. Hem ev sahiplerini tanıtan hem de samimi bir ev eşyasıdır.

  • Atık malzemelerden süsler yaparak evinize hem doğal bir ürün kazandırabilir hem de atık maddeyi değerlendirebilirsiniz.

  • Küçük saksılar ile raflarınızı süsleyebilirsiniz.

  • Sticker,  led ya da tavan süsleri ile evinizin odalarını süsleyebilirsiniz.

  Zevkinize göre evin genel dekorasyonu  ile uyumlu şekilde duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.Uygun fiyatları ve şık duvar aksesuarları ile alışveriş platformumuz Createrra'dan kendi zevkinize ve evinize uygun duvar süsleri satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. E-bültenimize abone olarak kampanyalar ve size özel olarak hazırladığımız içeriklerden haberdar olabilirsiniz.