Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Su Yolu Mavi Beyaz Duvar Dokuması | Yatak Odası Için Hippi Ve Minimal Dekor | En İyi Yeni Eve Taşınma Hediyesi

Tükenmek Üzere%25
Weave Theory Su Yolu Mavi Beyaz Duvar Dokuması | Yatak Odası Için Hippi Ve Minimal Dekor | En İyi Yeni Eve Taşınma Hediyesi
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
2.337,97₺
1.753,47₺
Vergiler Hariç: 1.461,23₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Özel bir dokuma tekniği kullanılarak oluşturulan bu eşsiz duvar halısı ile evinize zarafet ve huzur katın. Duvar halısı, dokulu beyaz-gri zemin üzerinde mavi desenlere sahip, ortasında elmas şekilleri olan bir nehir motifini andırıyor, bu yüzden ona "Su Yolu" adını verdim. Bu çarpıcı duvar halısı, aslında her biri geleneksel dokuma tekniği kullanılarak özenle dokunmuş üç ayrı parçadan oluşuyor ve bunlar bir araya gelerek uyumlu ve görsel olarak etkili bir tasarım oluşturuyor.

Nehir benzeri desenleri gören herkesi büyüleyici bir etki yaratıyor. Bu duvar halısı, üstte ve altta iki uzun ahşap çubukla güzel bir şekilde çerçevelenmiştir ve ekli asma ipi kullanılarak kolayca asılabilir.

Bu eşsiz parça sadece bir sanat eseri değil, aynı zamanda her odaya bir doğa ve dinginlik duygusu katıyor. Doğa ve sanatseverler için mükemmeldir ve yeni eve taşınma partisi, doğum günü veya düğün gibi özel günler için düşünceli bir hediye olacaktır.

Lütfen siparişinizi vermeden önce ölçülerini kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir sorunuz veya özel isteğiniz varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim! 

Ölçüler

En: 39 cm / 50 cm (Ahşap çubuk ile)

Boy: 26 cm / 38 cm (Askı ipi ile)

Malzeme

  • Yün
  • Pamuk
  • Akrilik

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.