Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


C Vitamini Aydınlatıcı Yüz Serumu Stabilised Vitamin C 10%pure Brightening Formula Face Seru

The NewLab. C Vitamini Aydınlatıcı Yüz Serumu Stabilised Vitamin C 10%pure Brightening Formula Face Seru
Marka : The NewLab.
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
529,90₺
Vergiler Hariç: 441,58₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

C Vitamini Aydınlatıcı Yüz Serumu Stabilised Vitamin C 10% C Vitamini Serumu Nedir Ne İşe Yarar?

C vitamini serumu: %10 C vitamini içeren bu serum, daha aydınlık, daha sıkı ve genel olarak daha iyi görünen bir cilt için üretilmiştir. Antioksidan etkili C vitamini, cildi UV hasarından korur, kolajen üretimini uyarır ve parlak ve ışıltılı cildi ortaya çıkaran koyu lekeleri önler. Bu güçlü içeriği bakım rutininize dahil etmenin en kolay yolu serum kullanmaktır. Sabahları nemlendiriciden önce uygulanan birkaç damla cildi gün boyu koruyacaktır. Ayrıca C Vitamini Serumu hakkında blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik test nedir?

Kozmetik ürün veya hammaddenin tüketici tarafından kullanıldığında cildinde tahrişine neden olma potansiyelini belirlemek için gönüllüler üzerinde dermatolog kontrolünde yapılan testtir.

C Vitamini Serumu Kimler İçindir?

Lekeli cilde sahip kişiler Donuk cansız cilde sahip olan kişiler Cildinde ton eşitsizliği olan kişiler

C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır?

Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar C vitamini serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Etil askorbik asit içeren cilt bakım ürünleri günde iki kez kullanılabilir. Temiz cilde sabah ve gece uygulamanızı öneririz. Etil askorbik asit, diğer aktif bileşenlerle oldukça uyumludur. Aslında, C vitamini, aktivitelerini tamamladığı gösterildiğinden, peeling asitleri ve retinol ve niasinamid gibi alternatif antioksidanlarla birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Usage: After cleansing, apply a small amount serum to the face and neck and massage into the skin until completely absorbed.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt günes? ışığından uzakta saklayınız.

Warnings: For external use only. Keep out of reach of children. Avoid contact with eyes. If contact occurs, rinse gently with water. Store at room temperature. Keep out of direct sunlight.

Aydınlatıcı Formülü İçindekiler / Ingredients: Aqua, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Panthenol, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.

3-O-Ethyl Ascorbic Acid / Stabilize C Vitamini

Etil askorbik asit, hem suda hem de yağda çözünebilen, askorbik asidin eterlenmiş bir türevidir. Üçüncü karbon pozisyonuna bağlı bir etil grubu içerdiğinden, C vitamininin bilinen en stabil formlarından biridir ve tahrişe neden olmadan cildin daha derin katmanlarına nüfuz etmesini sağlar. 3-O-etil askorbik asit oksidasyona karşı stabildir ve renk bozulmasına karşı dirençlidir. Bu, yüksek sıcaklığa veya UV radyasyonuna maruz kalma nedeniyle oksitlenebilen diğer ürünlerdeki yağların neden olduğu cilt tahrişi olasılığını azaltır. Etil askorbik asit vücut tarafından saf C vitamini olarak metabolize edilir, böylece UV'ye maruz kalma, serbest radikaller ve diğer çevresel saldırganlardan korunma dahil olmak üzere C vitamininin kanıtlanmış tüm antioksidan faydalarını korur. Cilt aydınlatma, C vitamininin en çok istenen etkilerinden biridir. Klinik testler, etil askorbik asit içeren ürünlerin cildi aydınlatmaya ve hatta cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olabileceği sonucuna varmıştır. Etil askorbik asit, cildi güneşten gelen filtrelenmemiş ultraviyole ışığa maruz kalmaya karşı koruyarak ciltte gözle görülür hasarı önlemeye yardımcı olur. 3-O-etil askorbik asit, cilt hücrelerinin yapısını ve cildin genel durumunu önemli ölçüde iyileştiren kolajen üretimini destekler. Kolajen, kırışıklıklar ve ince çizgiler dahil gözle görülür yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye çalışır ve pürüzsüz, esnek ve sağlıklı bir cildin korunmasına yardımcı olur. Araştırma, 3-O-etil askorbik asidin ödem oluşumunu engellediği sonucuna varıyor. C Vitamini, sivilce iltihaplı lezyonlarla savaşmaya ve sivilce sonrası kızarıklığı ve yara izini en aza indirmeye yardımcı olur.

Niacinamide / Niasinamid

Niacinamide, B3 vitamini türevidir ve cildin yenileme sürecinde destekler. B3 vitamini türevi, cildi serbest radikallere karşı koruyan antioksidanlar açısından zengindir ve bu da erken cilt yaşlanmasını önler. Lipid üretimini ve cildin kolajen ve elastin üretme kabiliyetini uyarır. Sonuç, daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha esnek bir cilttir. İnce çizgilerin görünümü düzenli kullanımla azalır. Niacinamide, cildinizin koruyucu bariyerinin gelişmesine katkı sağlar ve bu da cilt neminin korunmasına yardımcı olur. Bu, özellikle çok kuru veya olgun cildiniz varsa faydalıdır. Kızarıklık ve lekeleri en aza indirir. Niacinamide, egzama, akne ve diğer cilt rahatsızlıklarından kaynaklanan kızarıklığı hafifletmeye yardımcı olur. Gözenek görünümünü en aza indirir. Cildi pürüzsüz ve nemli tutmanın ikincil bir faydası olarak zamanla gözenek boyutunda doğal bir azalma görülür. Nem tutmanın faydaları sadece kuru cilt tiplerine sahip olanlar için değildir. Niacinamide ayrıca yağ bezlerinin ürettiği sebum miktarını düzenlemeye ve fazla üretimi önlemeye yardımcı olur. Niacinamide, aynı zamanda cildi ultraviyole ışınlarının neden olduğu hasarlardan koruyabilir. Koyu lekelerin rengini açar ve cilt rengini homojenize eder.

Bazı araştırmalar, Niacinamide'in koyu lekeleri aydınlatmada yardımcı olabileceğini buldu. Bu fayda, artan kolajen üretiminden kaynaklanıyor olabilir. İnce çizgileri ve kırışıklıkları en aza indirir. Araştırmalar, Niacinamide?in yaşlanmayla birlikte gelen bazı belirtileri azaltmada yardımcı olduğunu da buldu. Buna ince çizgiler ve kırışıklıklar dahildir. Cildi oksidatif strese karşı korur. Niacinamide, cildi güneş ışığı, kirlilik ve toksinler gibi çevresel streslerden korur. Sivilceleri yok eder. Niacinamide, şiddetli akne için, özellikle papüller ve püstüller gibi iltihaplı formlar için yararlı olabilir. Zamanla, daha az lezyon ve gelişmiş cilt dokusu görebilirsiniz.

İçindekiler / Ingredients: Aqua, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Panthenol, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.