Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
  Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

  The NewLab.

  Doğal İçeriğiyle The NewLab. Ürünleri Createrra’da! 

  Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; Organik ve doğal bileşenler kullanılarak üretilen The NewLab. ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

  The NewLab Ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz.

  The NewLab. Ürünlerinin Özellikleri 

  • Ürünler; organik ve doğal bileşenlerden oluşur, 

  • Cruelty-Free: Ürünler hiçbir şekilde, hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.  

  • Doğal Maddeler: The Newlab. Ürünleri, organik ve doğal bileşenlerden oluşur. Paraben sentetik koku, sentetik boya, zararlı kimyasallar içermez.

  • Doğa Dostu: Ürün ambalajları üretim süreci sırasında kullanılan malzemeler doğa dostudur.

  • Geri Dönüştürülebilir: Ürün ambalajları geri dönüştürülebilir ürünlerdir.


  The NewLab. Ürünleri Kullanımı 

  The NewLab. İnce Çizgi Ve Kırışıklıklar İçin Yüz Serumu Botanical Collagen + Peptide Complex

  Kolajen, cildin önemli bir bileşenidir. Cildi güçlendirmede rol oynar, ayrıca elastikiyet ve hidrasyona fayda sağlayabilir. Yaşlandıkça vücudunuz daha az kolajen üretir, bu da cildin kurumasına ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur ve bu düşündüğünüzden daha erken gerçekleşir. Araştırmalar, bakır peptidin ciltte kolajen ve elastin üretimini artırdığını göstermiştir. Aynı zamanda bir antioksidan görevi görür ve glikozaminoglikanların (hyaluronik asit gibi) üretimini destekler. Araştırmalar ayrıca cildi sıkılaştırma, pürüzsüzleştirmeye ve diğer birçok yaşlanma önleyici cilt bakım ürününden daha etkili olduğunu göstermiştir.  

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.


  The NewLab. Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu 10% Argireline + Copper Peptide

  Her güne daha yeni ve taze bir ciltle uyanmanızı sağlayan kırışıklık karşıtı %10 Argireline Serum + Copper Peptide kırışıklıkları önlemenin yanı sıra cildin nem dengesini düzenler ve cildi yumuşatır, cilde kaybettiği elastikiyeti geri kazandırırken enerji verir ve cilt dokusunu eşitler. Genç bir görünümün kilit noktalarını hedef alan bu serum, ince çizgilere ve kırışıklıklara savaş açarken cilt dokusunu düzeltir. Cildinize ışıltı verir ve daha genç bir görünüm sağlar. Özellikle alın, göz çevresi ve dudak çevresindeki mimik kırışıklıklarına karşı etkilidir.  

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Alın, göz çevresi ve dudak kenarındaki mimik kırışıklıkları üzerine düzenli uygulanmalıdır.


  The NewLab. Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Dark Spot

  Kızarıklık, yaşlılık lekeleri veya sivilce izleri için alfa arbutin çok etkilidir. Aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeye ve genel kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Hassas bir cildiniz varsa, diğer leke giderici serumlardan daha nazik olduğu için alfa arbutini denemeye değer. Meyan kökü özü, tirozinaz üretimini baskılayarak koyu lekelerin oluşumunu engeller. Ciltteki mevcut melanini dağıtmaya ve uzaklaştırmaya yardımcı olan aktif bir bileşik olan liquiritin içerir. Başka bir deyişle, yalnızca yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut lekeleri de soldurabilir.

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Arbutin günde iki kez kullanılabilir. Diğer krem ve serumlarla temiz cilde uygulanması güvenlidir. Cildi güneşe daha duyarlı hale getirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir.


  The NewLab. Yoğun Nemlendirici Yüz Serumu Hyaluronik Asit 2% + Vit B5

  Hyaluronik Asit Serum, Cildinizin farklı katmanlarına nüfuz etmek için uzun ve kısa zincirli hyaluronik asit molekülleri ile formüle edilmiştir. Anında dolgunluk ve nemlendirme sağlarken uzun vadede yaşam tarzı ve çevresel etkilere karşı sizi korur.

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar Hyaluronic Asit Serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.


  The NewLab. Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi Aha 10% + Bha 2%easy Exfoliating Formu

  AHA BHA serum, %10 Alfa Hidroksi Asit ve %2 Beta Hidroksi Asit içeren özel bir peeling solüsyonudur. İçerdiği AHA'lar ile ciltteki ölü hücreleri uzaklaştırarak, cildinizin soyulmasına yardımcı olurlar, böylece yeni, daha eşit pigmentli cilt hücreleri oluşturabilir ve yerlerini alabilir. BHA'lar ise gözenek boyutunu küçültmede ve tıkanıklıkları gidermede etkilidir. Kullandıktan sonra, cildinizin dokunulduğunda daha pürüzsüz olduğunu fark edersiniz. AHA BHA Serum ile cildiniz daha aydınlık ve canlı gözükür, diğer ürünlerin etkinliği artar ve cildiniz sağlıkla ışıldar.  

  Kullanımı: Aha Bha serum, Cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmıs? cilde gündüz veya gece rutininde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletin ve bol su ile durulayınız. 


  The NewLab. C Vitamini Aydınlatıcı Yüz Serumu Stabilised Vitamin C 10%pure Brightening Formula Face Serum

  C vitamini serumu: %10 C vitamini içeren bu serum, daha aydınlık, daha sıkı ve genel olarak daha iyi görünen bir cilt için üretilmiştir. Antioksidan etkili C vitamini, cildi UV hasarından korur, kolajen üretimini uyarır ve parlak ve ışıltılı cildi ortaya çıkaran koyu lekeleri önler. Bu güçlü içeriği bakım rutininize dahil etmenin en kolay yolu serum kullanmaktır. Sabahları nemlendiriciden önce uygulanan birkaç damla cildi gün boyu koruyacaktır. Ayrıca C Vitamini Serumu hakkında blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar C vitamini serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Etil askorbik asit içeren cilt bakım ürünleri günde iki kez kullanılabilir. Temiz cilde sabah ve gece uygulamanızı öneririz. Etil askorbik asit, diğer aktif bileşenlerle oldukça uyumludur. Aslında, C vitamini, aktivitelerini tamamladığı gösterildiğinden, peeling asitleri ve retinol ve niasinamid gibi alternatif antioksidanlarla birlikte kullanılması tavsiye edilir.


  The NewLab. Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu Caffeine 5% + Green Tea

  Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu Caffeine 5% + Green Tea, Hassas göz çevresi için özel olarak formüle edilmiştir ve gücünü kafeinden alır, göz çevresindeki torbalar, morluklar ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini gidererek genç ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar. Yeşil çay özünün antioksidan etkisi ile cilde canlılık verir.

  Kullanımı: Birkaç damla Kafein 5% Green Tea serumu, temiz ve kuru göz çevresine, gündüz ve gece olacak şekilde dairesel hareketler ile nazikçe masaj yaparak uygulayınız.


  The NewLab. Yaşlanma Karşıtı Retinol Serum 0.2%+Squalene 20%

  A vitamini türevi olan retinol; gözenekleri sıkılaştırmaya, cilt tonunu aydınlatıp eşitlemeye, koyu lekeleri önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda antioksidan işlevi de görerek, ciltteki yaşlanma belirtilerinin nedenlerinden olan serbest radikal hasarıyla savaşır. Retinol Serum, kırışıklıkları önlerken cildi nemlendirir, aydınlatır ve cilt tonunu düzenler. *Dermatolojik olarak test edilmiştir.

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar retinol serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Cilt bakımı rutininizin bir parçası olarak sadece akşamları kullanınız. Retinol kullandığınız gecelerde yüzünüzde akne ürünleri, asitler veya peelingler kullanmayın, aksi takdirde cildinizi tahriş etme veya yakma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Retinol cildi güneşe karşı daha hassas hale getirerek güneş yanığına veya ciltte renk değişikliğine neden olabilir, bu nedenle her sabah SPF 30 veya daha yüksek SPFli bir güneş koruyucu kullanın. Retinol, cildi soyucu etki gösterdiğinden cildiniz alışma dönemini geçene kadar muhtemelen birkaç hafta pul pul dökülme, kuruluk, tahriş ve hassasiyet görülebilir.

  The NewLab. Niacinamide Serum 10% + Zinc 1%

  Niacinamide içeren akne karşıtı por gözenek sıkılaştırıcı yüz serumu cildi çevresel hasarlardan korur ve ayrıca cildin kolajen ve hyaluronik asit üretimine yardımcı olur. Niacinamide kendi başına harika bir içeriktir, ancak çinkoyla birlikte ciddi bir güç çifti haline gelir. Böylece bu serum özellikle aşırı yağlı ve akneli cildi dengelemek için idealdir. Gözenek sıkılaştırıcı etkisi de bu ikilinin gücünden gelir.  

  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar Niacinamide 10% + Zinc 1% serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Günde iki kez kullanılabilir. Diğer krem ve serumlarla temiz cilde uygulanması güvenlidir. Cildi güneşe daha duyarlı hale getirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir.


  The NewLab. Akne Karşıtı Sebum Kontrol Arındırıcı Tonik

  Gözenekleri derinlemesine temizleyen bu tonik salisilik asit içeriği sayesinde keratolitik etkiye sahiptir, böylece ölü derileri uzaklaştırır, Aloe vera kızarıklığı aktif olarak azaltır. Niacinamide kendi başına harika bir içeriktir, ancak çinkoyla birlikte ciddi bir güç çifti haline gelir. Böylece bu tonik özellikle aşırı yağlı ve akneli cildi dengelemek için idealdir. Gözenek sıkılaştırma etkisi de bu ikilinin gücünden gelir. Derinlemesine temizlenmiş ciltte siyah noktalar önlenir, yağ dengelenir, gözenekler küçülür.


  The NewLab. Akne Karşıtı & Sebum Kontrol Yüz Temizleyici

  Geliştirilmiş hafif formülü, bitkisel içerikler ve salisilik asit (bha) ile hazırlanan bu nazik temizleyici birikmiş ölü cilt hücrelerini, yağı ve siyah noktaları mükemmel şekilde cildinizden temizler ve cildi nemlendirir. Sebum dengesinin kontrol altında tutulmasına ve cildin yatışmasına yardımcı olur. Derinlemesine temizlenmiş ciltte siyah noktalar önlenir, yağ dengelenir, gözenekler küçülür.


  The NewLab. Akne Ve Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Bb Krem

  Niacinamide ile aknelerin sönmesini ve iz kalmamasını sağlar, arbutin sayesinde lekeleri giderir ve oluşumunu önler. 30 SPF güneş koruma özelliği ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Mükemmel kapatıcılığı ile pürüzsüz bir görünüm sağlarken, ince yapısı sayesinde cildinizin nefes almasına olanak tanır.
  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar kremi yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.


  The NewLab. Yoğun Nemlendirici Cica Krem

  Yoğun Nemlendirici Cica Krem Centella özü ve madecasosside içeriği ile cildi onarıcı özelliğe sahip, yatıştırıcı ve nemlendirici bir kremdir. Yara ve akne izlerinin azalmasını sağlar. Cildin nem bariyerini güçlendirir. Kızarıklık ve hassasiyeti giderir.
  Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar kremi yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz


  The NewLab. Akne Ve Leke Önleyici Güneş Kremi

  Leke ve Akne oluşumuna yatkın ciltler için güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek koruma. Formülünde bulunan Alpha Arbutin; kızarıklık, güneş, yaşlılık ve akne lekeleri karşı oldukça etkilidir. Cilt tonunu eşitler ve yeni leke oluşumunu önler. Spf 50+ ile güneşin güçlü ve şiddetli ışınlarına karşı mükemmel bir bariyer oluşturur. Niacinamide, Seramid ve Hyalüronik Asit ile güneşin neden olabileceği hassasiyet ve kızarıklığı önler, besler ve nemlendirir.

  Kullanımı: Güneşe çıkmadan önce yüzünüze yeterli miktarda uygulayınız.  


  The NewLab. Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Toner Rose Hydrosol Glycolic Acid 5% & Aha+Bha
  İçeriğindeki glikolik asitle cildin yapısını bozmadan ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarındanarındırır. AHA - BHA ve Gül Suyu sayesinde gözenek görünümünün azaltılmasına ve sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Hafif bir peeling hissi sağlar. Cildi yenileyerek yaşlanma belirtilerine karşı korunmasına da etki eder.
  Kullanımı: Yeterli miktar toniği pamuğa dökünüz. Tüm cilde, gece uygulayınız. Kullanım sonrası durulama gerektirmez.


  The NewLab. Ne Tür Ürünler Sunar 

   

  The NewLab. İnce Çizgi Ve Kırışıklıklar İçin Yüz Serumu Botanical Collagen + Peptide Complex

  https://www.createrra.com.tr/ince-cizgi-ve-kirisikliklar-icin-yuz-serumu-botanical-collagen-plus-peptide-complex


  The NewLab. Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu 10% Argireline + Copper Peptide

  https://www.createrra.com.tr/kirisiklik-karsiti-yuz-serumu-10-argireline-plus-copper-peptide


  The NewLab. Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Dark Spot

  https://www.createrra.com.tr/lekeli-ciltler-icin-aydinlatici-yuz-serumu-niacinamide-5-plus-alpha-arbutin-2-dark-spot


  The NewLab. Yoğun Nemlendirici Yüz Serumu Hyaluronik Asit 2% + Vit B5

  https://www.createrra.com.tr/yogun-nemlendirici-yuz-serumu-hyaluronik-asit-2-plus-vit-b5


  The NewLab. Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi Aha 10% + Bha 2%easy Exfoliating Formu

  https://www.createrra.com.tr/canlandirici-amp-cilt-tonu-esitleyici-yuz-peelingi-aha-10-plus-bha-2-easy-exfoliating-formu


  The NewLab. C Vitamini Aydınlatıcı Yüz Serumu Stabilised Vitamin C 10%pure Brightening Formula Face Seru

  https://www.createrra.com.tr/c-vitamini-aydinlatici-yuz-serumu-stabilised-vitamin-c-10-pure-brightening-formula-face-seru


  The NewLab. Aydınlatıcı Göz Çevresi Serumu Caffeine 5% + Green Tea

  https://www.createrra.com.tr/aydinlatici-goz-cevresi-serumu-caffeine-5-plus-green-tea


  The NewLab. Yaşlanma Karşıtı Retinol Serum 0.2%+Squalene 20%

  https://www.createrra.com.tr/yaslanma-karsiti-retinol-serum-0.2-plussqualene-20


  The NewLab. Niacinamide Serum 10% + Zinc 1%

  https://www.createrra.com.tr/niacinamide-serum-10-plus-zinc-1


  The NewLab. Akne Karşıtı Sebum Kontrol Arındırıcı Tonik

  https://www.createrra.com.tr/akne-karsiti-sebum-kontrol-arindirici-tonik


  The NewLab. Akne Karşıtı & Sebum Kontrol Yüz Temizleyici

  https://www.createrra.com.tr/akne-karsiti-amp-sebum-kontrol-yuz-temizleyici


  The NewLab. Akne Ve Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Bb Krem

  https://www.createrra.com.tr/akne-ve-leke-karsiti-cilt-tonu-esitleyici-bb-krem


  The NewLab. Yoğun Nemlendirici Cica Krem

  https://www.createrra.com.tr/yogun-nemlendirici-cica-krem


  The NewLab. Akne Ve Leke Önleyici Güneş Kremi

  https://www.createrra.com.tr/akne-ve-leke-onleyici-gunes-kremi


  The NewLab. Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Toner Rose Hydrosol Glycolic Acid 5% & Aha+Bha

  https://www.createrra.com.tr/canlandirici-amp-cilt-tonu-esitleyici-toner-rose-hydrosol-glycolic-acid-5-amp-ahaplusbha  The NewLab Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

  The NewLab ürünleri, doğa dostu organik bileşenleri ile kişisel bakım ihtiyaçlarınız için son derece faydalı ürünlerdir. Kişisel bakım ihtiyacınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

  • Nemlendirme ve Besleme: Nemlendirici ve besleyici özelliklere sahip, The NewLab cilt bakım ürünleri, cildi derinlemesine nemlendirerek cilt kuruluğunu önler. 

  • Cilt Tonunu Dengeleme: Yağlı ciltler için özel olarak formüle edilen ürünler, cilt tonunu dengeleyerek ciltte yağlılık sorunlarının önlenmesini sağlar.

  • Akne Kontrolü: Akneye yatkın ciltler için üretilen ürünler, sivilce oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Sağlıklı bir cilde sahip olmanızın yolunu açar.

  • Cilt Lekelerini Azaltma: Cilt lekelerini ve kusurlarını hafifletmeye yardımcı ürünler, daha homojen ve estetik bir cilt tonu sağlar.

  • Günümüzde pek çok tüketicinin karşılaştığı sorunlardan biri de ürünlerin kullanımı sonucu uzun vadede ciltte tahriş gibi yan etkilerle karşılaşma olasılığıdır. The NewLab Kozmetik böyle bir sorunla karşılaşma ihtimalinizi düşünerek, ürün içeriğinde tamamen doğal bileşenler kullanmaktadır.