Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor 3 Lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L

Misedor Misedor 3 Lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 1 L
Marka : Misedor
En Geç 31-05-2024 Cuma kargoda
399,90₺
Vergiler Hariç: 333,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
 • Misedor 3 lü Set Vip %100 Doğal Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısıevinizin her yerinde tabandan tavana, silinebilir ve yıkanabilir her alanında güvenle kullanılır. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz.
 • Misedor VIP Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı, mikro parçalama özelliği sayesinde her türlü kir ve yağın molekül yapısını bozarak, derinlemesine temizlik sağlar ve çok kolay durulanır.
 • Misedor Vip; temizlik yapılan yüzeylerde gözle görülür fark sağlar ve temizlik sonrası rahatsız edici kalıntı bırakmaz.
 • Misedor Vip, ellerinize zarar vermez, cildinizi yıpratmaz, içerisindeki bitkisel koruyucular ile cildinizi korur. Alerjik problemi olan kullanıcılar, bu ürünü güvenle kullanabilir.
 • Vip Ultra Temizlik Sıvısı içerisinde, insan sağlığına zarar verebilecek zararlı kimyasallar bulunmamaktadır.
 • En hassas yüzeylerde dahi güvenle kullanılacak şekilde formüle edilmiştir.
 • Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısını, sıcak su ile kullanmak ürünün temizleme gücünü arttırır. Püskürtmeli aparatla temizlik yaparken dikkat edeceğiniz husus; solüsyonu iyice çalkalayın,5- 10 cm uzaklıktan temizleyeceğiniz yüzeye püskürtün ve Misedor Mikrofiber temizlik bezi yardımı ile yüzeyi silin. 
 • Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısı anstatik özelliğe sahiptir, temizlik yapılan tüm alanlarda kirlenmeyi geciktirir. Özel Konsantre formülü ile ekonomiyi evinize getirir.
 • Kullanım Alanları;
 • Evinizdeki tüm halılarda silme ve yıkama işlemi yapabilirsiniz,lekeleri çıkarabilirsiniz.Özellikle halılarda oluşan;çay-kahve - vişne - nar - çilek - mürekkep - tükenmez kalem her türlü boyalı kalem - ketçap-salça-mayonez zeytin-yemek lekeleri ve yağlı lekelerde oldukça başarılıdır. (En iyi sonucun alınması için; lekeli bölgeye başka bir ürün ile uygulama yapılmadan, ilk leke temizleme uygulaması VİP Ultra Temizlik Sıvısı ile yapılmalıdır.)
 • Koltuk döşemelerinizi silin ve lekeli bölgeleri temizleyin. Halı temizlemede sayılan tüm leke çeşitleri, koltuk ve döşemeler içinde geçerlidir. Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısı koltuk ve döşemelerinizi mükemmel temizler.
 • WC- Banyolarınızı temizleyin.
 • Günlük hafif yağlarda mutfaklarınızda kullanın. Mutfak dolaplarını, buzdolabınızı, mutfak fayanslarınızı, ocak vs. alanları ve mutfak tezgahınızı rutin olarak temizlemede VİP Ultra Temizlik sıvısını güvenle kullanabilirsiniz.
 • Parke-marley yer karoları, laminant yüzeyleri granit yüzeyleri temizlemede kullanabilir ve mükemmel sonuç alabilirsiniz.
 • Saten boyalı duvarlarınızda, silinebilir duvar kağıtlarında, fayanslarda güvenle kullanabilirsiniz. Silme işlemi sonrasında durulama ve kurulama gerektirmez, dalga-iz oluşturmaz.
 • Çamaşırlarınızda oluşabilecek çay, kahve, meyve lekesi, çikolata vs. lekelerde lekeye püskürterek, lekeli çamaşırı makineye atabilirsiniz. Deterjan gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar VİP Ultra Temizlik Sıvısı çamaşırlarınızın temizleme oranını artıracaktır.
 • Tül,perde ve çamaşırlarınızın ön yıkamasında kullanabilirsiniz.Makinenizin ön yıkama gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar VİP Ultra Temizlik Sıvısı,çamaşırlarınızın 2.ana yıkamaya(toz-kir-is vb.)daha arınmış bir şekilde geçişini sağlayacaktır. Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısı ; insan sağlığına ve doğaya zarar vermez, bitkileri öldürmez, denizleri kirletmez ve denizde yaşayan canlılara zarar vermez. 
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.