Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Aktif Karbonlu Çay Ağacı Sabunu

RAQUN Kozmetik Raqun Aktif Karbonlu Çay Ağacı Sabunu
En Geç 20-04-2024 Cumartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
250,00₺
Vergiler Hariç: 208,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Aktif kömür, etkileyici emici özelliklere sahip kokusuz, siyah bir tozdur. Sabun içinde kullanıldığında detoks yaptırır, peeling yapar, arındırır ve iyi hissettirir. Tüm bunları yaparken cildi kurutmaz. Gözenekleri tıkayabilecek kiri, yağı ve makyajı eksfoliye edip çıkarır, tıkanmış gözenekleri açar ve gözenek boyutunu gözle görülür şekilde azaltır. Özellikle yağlı ve akneye meyilli cilde sahip kişiler için etkilidir.

Aktif kömür, oldukça etkileyici antibakteriyel, antimikrobiyal ve antifungal özelliklere sahiptir. Yapılan bir çalışma, E.coli’yi yok etme yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir.

Aktif kömürün dokusu onu harika, tamamen doğal bir eksfoliyatör yapar. Alttaki daha parlak, pürüzsüz, ışıltılı ve daha genç görünen cildi ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerinin arındırılmasına yardımcı olur.

Çay ağacı yağı, sabuna doğal mantar önleyici ve antiseptik özellikler ekler.

Antimikrobiyal, antiseptik ve antiinflamatuar özelliklere sahip olduğu bilinen çay ağacı yağı, yaradaki bakterileri yok ederek ve yara izlerinin kapanmasını sağlayarak küçük yanık, yara, ısırık ve kesiklerde rahatlama sağlar. Güçlü antioksidan etkisi ile yaşlanma görünümünü yavaşlattır, akneye meyilli ciltte kullanımında cilt rengini yeniler ve lekeli cildin görünümünü ve hissini iyileştirir.

Sabunda kullanılan soğuk sıkım zeytinyağı, cildi besleyip tazelik ve yumuşaklık kazandırır. Temizleme özelliği oldukça güçlü olan hindistan cevizi yağı, cilde derinlemesine temizlik sağlamakla birlikte yüksek nemlendirme özelliği sayesinde cilt kuruluğunu önlemeye de yardımcıdır. Sabunun nemlendirme özelliği, tüm ciltler için sebum dengeleyici özelliği olan Shea yağı ile desteklenir. Antioksidanlar, omega 6 ve e vitamini içeren hint yağı iyileştirici ve besleyici özelliklerinin yanısıra sabuna yoğun ve kremsi bir köpük kazandırır.

Yüz, saç ve tüm vücutta kullanılabilir, bütün cilt tipleri için uygundur.

 

Vegan kullanımına uygundur.

 

RAQUN Ürünleri;

*Paraben, silikon, aluminyum, SLS, SLES, ALS (SÜLFAT), petrol türevleri, mineral yağlar, parafin, vazelin, etil alkol, EDTA, parfüm, renklendirici, yapay koruyucu ve zararlı kimyasallar içermez.

*İçeriğindeki sabit (taşıyıcı) yağların tamamı saf, doğal ve soğuk sıkım yağlardır, uçucu (esansiyel) yağların tamamı organik, saf, doğal olup, çeşidine göre buhar distilasyonu, absolü veya soğuk sıkım (narenciyeler) yağlardır.

*Hayvanlar üzerinde test edilmezler.

*Herhangi bir koruyucu madde içermediğinden dolayı, olası küflenme ve bozulmalara karşı ürünün su ile temasından kaçınılmalıdır. Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak saklanmalı. Isıdan ve güneşten korunmalıdır.

 

İÇİNDEKİLER

Aktif Karbon – Zeytinyağı – Shea Yağı – Organik Çay Ağacı Yağı – Hindistan Cevizi Yağı – Hint Yağı

 

INCI

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Ricinoleate, Charcoal Powder, Melaleuca alternifolia Leaf Oil.

 

KULLANIM

Sabun su ile köpürtülüp cilt temizledikten sonra bol su ile durulanır. Gün içerisinde normal sabun kullanır gibi istenilen sıklıkta kullanılabilir.

 

ÜRÜN BAKIMI

Kullanmaya başlandıktan sonra kuru bir yerde bırakılmalıdır.

Serin ve kuru yerde muhafaza edilmeli, ısı ve güneşten korunmalıdır.

 

UYARILAR

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Göz ile temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

AMBALAJ

110gr. (el yapımı olduğundan +/- 10 gr. fark olabilir).

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.