Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Gül Suyu 100Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Gül Suyu 100Ml
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
300,00₺
Vergiler Hariç: 250,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf gül suyudur. Koruyucu, esans ve katkı maddesi içermez, içeriğinde  bulunan gül uçucu yağı bitki suyuna doğal bir koruma sağlar.

Doğal bir gözenek sıkılaştırıcı, arındırıcı, yatıştırıcı, tazeleyici, yumuşatıcı ve nemlendiricidir. Tüm cilt tiplerine uygun olmakla birlikte gözenek sıkılaştırıcı, yatıştırıcı ve tazeleyici etkisi ile yağlı, akneli ve hasarlı cilt üzerinde oldukça etkilidir. Gün içerisinde bileklere, göğse, boyuna sıkmak cilde ferahlama hissi verirken aynı zamanda kokusuyla da enerjiyi yükseltir, zindelik hissi verir.

İÇİNDEKİLER
Gül Suyu

INCI
Rosa Damascena Flower Water

KULLANIM
Kullanmadan önce çalkalanmalıdır. Temiz cilde spreylenebilir ya da pamuk yardımıyla tonik olarak uygulanabilir.

UYARILAR
Haricen kullanılır. Cildin ufak bir bölgesine uygulanıp bir süre bekletilerek ürün içeriğindeki herhangi bir bileşene karşı alerjinin olup olmadığı (patch test yöntemi) test edilmelidir. Buzdolabında ağzı kapalı olarak saklanmalı, ısıdan ve güneşten korunmalıdır.

AMBALAJ
100 ml spreyli cam şişe

İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.