Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Limon Uçucu Yağı 10Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Limon Uçucu Yağı 10Ml
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
250,00₺
Vergiler Hariç: 208,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Limon meyvesi kabuğundan soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen %100 saf limon uçucu yağıdır. Ferahlatıcı kokusu, canlandırma, arındırma özelliği ve sağladığı pozitif enerji nedeniyle “Sıvı Güneş Işığı” lakabını kazanmıştır. Aynı zamanda yüksek dezenfektan özelliği ile güçlü bir temizleyicidir. Yağlı ciltlerde vücut bakım ve spor masajlarında, saç ve ayak bakımında kullanılabilir. Uyumlu uçucu yağlar: Selvi, ardıç, lavanta, kekik, mersin ve çam yağları.

KULLANIM
50 ml sabit yağ içerisine 10 damla damlatarak karıştırılır. Difüzör veya buhurdanlık içine 5 damla eklenerek yaşam alanı kokulandırılabilir.

İÇİNDEKİLER
Limon Kabuğu Uçucu Yağı

INCI
Citrus Limon Peel Oil

UYARILAR
Haricen kullanılır. Topikal uygulamalarda seyreltilmeden kullanılmamalıdır. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Limon uçucu yağı fototoksik etki gösterebileceğinden dolayı, ürünü kullandıktan sonra cilt direk güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Göz ile temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
10 ml cam şişe

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.