Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Makyaj Temizleme Serumu 30Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Makyaj Temizleme Serumu 30Ml
En Geç 15-07-2024 Pazartesi kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
350,00₺
Vergiler Hariç: 291,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Zengin içeriği ile gözeneklerde biriken kir ve kalıntıları temizleyerek cildin rahat nefes almasına yardımcı olur. Yüz, göz ve dudak makyajını cildi tahriş etmeden derinlemesine temizleyip arındırırken, cildi nemlendirir, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

İÇİNDEKİLER
Jojoba Yağı, Zeytinyağı, Avokado Yağı, Hint Yağı, E Vitamini, Zarif Lavanta Yağı, Günlük Yağı, Itır Yağı.

INCI
Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Persea Gratissima Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Tocopherol, Lavandula Angustifolia Oil, Boswellia Serrata Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil.

KULLANIM
Birkaç damla serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Ardından pamuk ya da yumuşak pamuklu bir bez ile cildinizi siliniz ya da yıkayınız.

UYARILAR
Göze kaçmamasına özen gösterilmeli, kaçması durumunda bol su ile yıkanmalıdır. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
30 ml damlalıklı cam şişe

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.