Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


TAŞ SERİSİ PİRİT Krem

Oudun & Anda TAŞ SERİSİ PİRİT Krem
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
229,17₺
Vergiler Hariç: 208,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Koruyucu bir baba figürü gibi, Pirit taşı sizi korur. Hatta zorlu kararlar vermenizde size yardımcı olur. Beyin fonksiyonlarını düzenleyici bir etkiye sahip olan bu mucize taş, doğanın sunduğu en şifalı kaynaklar arasında yer almaktadır.

Fiziksel birçok konuda iyileştirici güce sahiptir. Bu nedenle rahatlamamıza ve stresle mücadele etme gücünüzü artırmaya yardımcı olur. Uyum ve denge taşı olan pirit çok yönlü bir taştır. Özellikle pirit taşı kullanımı bağışıklık sistemi üzerinde oldukça etkilidir.

Pirit taşının en çok kullanıldığı alan ise zenginlik ve bereket olumlamalarıdır. Hediye edilen insana ve edene  zenginlik yaydığı inancı insanlığın piriti altına benzetmesiyle başlamış günümüze kadar gelmiştir. 

Pirit taşını her zamanki gibi tertemiz bitkisel soya parafinimizle size sunuyoruz. Güvenle solumanız ve uzun saatler yakabilmeniz için. 

Kişiselleştirmek isterseniz aromaterapi yağ seçeneklerimizle ..

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.